Celkové hodnocení

5
Rated 5 out of 5
Celkový počet hodnocení: 10
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Všechna hodnocení

Rated 5 out of 5

Koupě chaty - Oldřichov

Spolupráce velice dobrá. Děkujeme za vstřícnost, ochotu a perfektní – profesionální jednání. Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Pavel Jursík
| Typ spolupráce:
 Koupě
|
19. 7. 2021
Rated 5 out of 5

Prodej bytu - Karlovy Vary

Dobrý den, chtěla bych tímto velice poděkovat manželům Kleinovým ze společnosti Remax Anděl za více než vzornou přípravu a realizaci prodeje mého bytu. Naše spolupráce na prodeji bytu nebyla první a vždy jsem nadmíru spokojená. Je to radost spolupracovat s tak milými profesionály. Držím palce do další práce Jana Panhansová

Jana Panhansová
| Typ spolupráce:
 Prodej
|
7. 7. 2021
Rated 5 out of 5

Zájem - chata

Po týdenní úvaze jsme došli k závěru, že chata v Oldřichově je pro nás nepoužitelná z důvodu velikosti, pro rodinu s 2 dětmi je malá a případná přístavba dalšího patra je non-sense. Lepší servis realitního makléře, jako je ten váš, jsem za rok a půl hledání chaty neviděl. Příprava znalosti, prodávané reality, velmi sympatický lidský přistup a podklady (Google drive, Google mapa), super.

Michael Krusberský
| Typ spolupráce:
 Koupě
|
15. 5. 2021
Rated 5 out of 5

Prodej - dům

Makléř Viktor Klein nám při prodeji našel a doporučil vhodného kupujícího .
Profesionální přístup makléře, vše vyřízeno k naší spokojenosti, včetně zajištění přepisu energii a dani z
nemovitosti. Skvělá spolupráce.

Ivana Šugarová
| Typ spolupráce:
 Prodej
|
11. 2. 2021
Rated 5 out of 5

Koupě - dům Jáchymov

Ráda bych poděkovala za skvělý servis poskytnutý s nákupem nemovitosti. Pan Klein nám poskytnul servis, který není úplně vždy běžný a to ohledně převodu energií, průběžné informování o stavu přepisu nemovitosti. Zkrátka makléř, který dělá svou práci s plným nasazením a srdcem.

Lada Baranek
| Typ spolupráce:
 Koupě
|
10. 2. 2021
Rated 5 out of 5

Prodej - byt Karlovy Vary

Skvělé a profesionální služby

Eva Vitěková
| Typ spolupráce:
 Prodej
|
10. 2. 2021
Rated 5 out of 5

Koupě - byt Karlovy Vary - Drahovice

Pan Viktor Klein a paní Dagmar Kleinová zastupovali prodávající stranu. Jako kupující se znalostmi v oboru musím uznat, že manželé Kleinovi postupovali velmi nadstandardně a prodávajícím (několik osob, částečně v zahraničí) poskytli servis, který značně přesahuje obvyklá očekávání (zajistili veškerou administrativu, výmaz předchozího omezení vlastnického práva, PENB, za prodávajícími osobně jeli 150 km pro podpisy atd.). Prodávající kromě podpisu plné moci nemuseli již nic řešit, všechno obstarali manželé Kleinovi. Úvodní prezentace nemovitosti proběhla profesionálně a obdržel jsem i podklady, které mě podpořily v zájmu nemovitost koupit (informace z prohlášení vlastníka, právní podklady, rozpis nákladů). U konkurenčních nemovitostí podklady v obdobné kvalitě dodány nebyly. Veškerá komunikace s paní Kleinovou byla mimořádně efektivní, celou transakci se nám podařilo realizovat během 3 týdnů (+ převod na KN).Všechny termíny byly vždy dodrženy, připomínky ke smluvní dokumentaci řešeny věcně a rychle. Paní Kleinová vše průběžně komunikovala s prodávajícími a dovedla nalézt optimální řešení pro každou situaci. V případě, že bych v Karlovarském kraji prodával či kupoval nemovitost, s důvěrou bych se na manžele Kleinovi obrátil.

Radek Werich
| Typ spolupráce:
 Koupě
|
10. 2. 2021
Rated 5 out of 5

Prodej - byt a garáž Karlovy Vary

Vážení Kleinovi,
děkujeme Vám, že jste s námi spolupracovali při prodeji bytu a garáže, a to s profesionálním přístupem. Že jste
vždycky s námi konzultovali potřebné kroky a dovedli je do konce, přestože jsme nebyli místní. Zvláště si ceníme
Vašeho lidského přístupu a zájmu o problém.
Přejeme Vám, aby se Vám dařilo a hlavně abyste Vy i Vaše rodina byli zdrávi.
S pozdravem Martincovi

Vlasta Martincová
| Typ spolupráce:
 Prodej
|
6. 10. 2020
Rated 5 out of 5

Koupě - garáž Karlovy Vary

Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za profesionální přístup a velmi příjemné jednání při koupi nemovitosti prostřednictvím Vaší realitní kanceláře RE/MAX. Jsem velmi rád, že jsem spolupracoval při koupi nemovitosti s Vaší realitní kanceláří, velmi oceňuji Vaší profesionalitu, vstřícnost a velmi seriosní jednání.
Ještě jednou Vám moc děkuji, přeji mnoho pracovních a osobních úspěchů a jsem rád že jsem měl tu možnost Vás osobně poznat. Spolupráci s Vámi a Vaší kanceláří, budu do budoucna příležitostně doporučovat.
Mějte se moc hezky, přeji hodně pevného zdraví
s pozdravem Rosťa Novák

Rostislav Novák
| Typ spolupráce:
 Koupě
|
5. 9. 2020
Rated 5 out of 5

Prodej chaty - Karlovy Vary (Doubí)

Vážení manželé Kleinovi.
Ne vy nám, ale my Vám jsme zavázáni. Vyslovit Vám dík za brilantní práci, jež jste odvedli zprostředkováním prodeje naší bývalé nemovitosti v Doubí. Víte, za život jsem prodal tři motorky, čtyři auta i dvě zahrádky tím starosvětským způsobem lístků v prodejnách, či na sloupech a vždy to bylo zdlouhavé, nejisté i stresující (z nejistých výsledků). Leč v této poslední akci, kdy jsem zaangažoval Vás, vše proběhlo hladce a pro nás v klidu a v závěru de facto až příjemně. Vlastně poté, kdy jste vše zařídili, stačilo nám jen přijít a podepsat se. Vynikající práce, jsme Vám zavázáni, jen v koutku duše lituji, že nemám k prodeji ještě nějakou nemovitost, již byste poslali do světa …… .
Ještě jednou tisíceré díky, přejeme Vám nadále zdar v práci a stálé zdraví.

Mikešovi
| Typ spolupráce:
 Prodej
|
30. 4. 2020